• Свеж
Проверка на мажите за машка машка бивол, карирана руно, патент, џука за дуксери, големини M-2XL

Проверка на мажите за машка машка бивол, карирана руно, патент, џука за дуксери, големини M-2XL

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Слој на класичен стил со карана карирана карирана карирана карирана од Burnside. Овој стил на средна тежина направен од меко руно е идеален избор кога има студ во воздухот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Тежина : Средна тежина. Јака : прикачен аспиратор со прилагодлива влечење. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови од торбичка. Карактеристики : истегнете ребрести манжетни и полите; Карирана бивол. Јакна од машка карирана карирана карирана од Барнсајд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00