• Свеж
Викерман 48 Собрани Кедар Бор Вештачки Божиќен Венец, Чиста Бела И Сина Нисконапонска ЛЕД Светла Со Широк Агол

Викерман 48 Собрани Кедар Бор Вештачки Божиќен Венец, Чиста Бела И Сина Нисконапонска ЛЕД Светла Со Широк Агол

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Викерман 48 " Собрани Кедар Бор Вештачки Божиќен Венец со 300 Пвц Совети и 600 Нисконапонски ПРЕДВОДЕНИ Чиста Бела + Сина 3мм Широк Агол Светла. Додадете малку празничен дух на вашата влезна врата или наметка со овој брилијантен Венец. Овој Венец доаѓа претходно осветлен Со Чисто Бело И Сино Нисконапонски LED Светла Со Широк Агол што работат НА 120 V AC, и има прекрасно собрано кедрово зеленило што е направено од традиционален пвц материјал. Може да се користи исто како што е или прилагодено со вашите омилени светла, украси, панделки или избори за Одмор. Венецот е со димензии 48 " преку дијаметарот од крајот на еден врв до друг. Собрани карактеристики-оваа солза доаѓа со лесно собирање на свежи снежни врнежи. Прелит со 600 Чисти Бели И Сини Нисконапонски LED Светла Со Широк Агол. Овој Венец Користи Енергетски Ефикасна, Издржлива ЛЕР Технологија. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00