• Свеж
Солано Тркалезна табела за пијалоци, антички бело и природно

Солано Тркалезна табела за пијалоци, антички бело и природно

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Додадете еклектичен акцент во секоја просторија со оваа прекрасна крајна маса на Пауел Солано. Природното дрво од манго и белите тонови лесно се мешаат со стилови на украси од излитена шик или фарма куќа до урбано бохо. Дизајниран со разноврсност во умот, може да се стави во дневната соба, спалната соба, па дури и за јадење или бања. Заболениот тркалезен врв е идеален штанд за ламба и кондензиран растение или послужавник со пијалоци. Ова украсно парче е сигурно да го подобри уникатниот стил на вашиот дом. Природниот врв и дното со варосан пиедестал надополнува многу стилови на украси. Орнатична колона на пиедестал има сложени дизајни со врежани раце. Заболениот тркалезен врв прави одлична фаза за прикажување на фотографии и куриози. Цврста конструкција на дрво од манго ќе има до 45 килограми. Димензии : 30 H x 19 W x 19d. Собранието е едноставно со вклучени упатства за лесни за следење. Собрани димензии : 19 "W x 19" D x 30 "H. Тежина Капацитет : 45 фунти. Бродови во една кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00