• Свеж
Сет на облеки со долги ракави на Гаранималс бебе, сет за облека и џогерс, 4-парчиња, 4-парчиња

Сет на облеки со долги ракави на Гаранималс бебе, сет за облека и џогерс, 4-парчиња, 4-парчиња

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Измешајте и одговарајте на неговиот пат до Симпатична! Сет на облека со 4 парчиња на Гаранималс е сензационален начин за изградба на неговата гардероба во која има две разиграни каросерии и супер меки француски тери џогери. Ексклузивно продаден на и. Сет со четири парчиња вклучува : две симпатични каросерии и два пара пријатни француски тери џогери. Графички каросерија : екипаж; долги ракави; предниот графички принт; Затворање на прилепување на дното. Термички Хенли : долги ракави; Плакета со две копчиња; Затворање на прилепување на дното. Јогерс : еластична половината и глуждовите; двојни предни џебови; Супер мек. Термички врв и овесна каша од дното : Памук 60%, полиестер 40%. Камо Топ : Памук 100% . Црн џогер : Памук 63%, полиестер 37%. Машина за перење. Увезени. Облека со 4 парчиња тела и џогерс сет за бебешки момчиња од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00