• Свеж
Натан Jamesејмс сет на хили ноилхед Вуд паб-висина од столче 24 сива ткаенина перница бела завршница

Натан Jamesејмс сет на хили ноилхед Вуд паб-висина од столче 24 сива ткаенина перница бела завршница

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Уживајте во освежувачкото ажурирање на вашата домашна лента со сетот на Натан Jamesејмс од 2 столици на Hylie Bar. Конструиран со 4-инчен перничето седиште и дрвени нозе на рамки со носилки, ова столче без грб е цврсто и никогаш не излегува од стил. Совршено за современи бројачи за кујна или табели со паб 34 "-36 " високи. Изграден со 4-инчи удобно перничето седиште и нозете на пиневуд со потпирачи за нозе. Тапациран полиестерски ткаенина седиште е стилизирано со сребрени акценти на нокти. Современ дизајн и неутрална боја одговараат на кој било мебел за јадење. Лесно 15-минутно склопување. Гаранција на производителот на живот : Обидете се 100 дена. Должина : 17 ”x ширина : 13” x висина : 24 ”контра-висина барстол.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33