• Свеж
Crocs Toddler & Kids Crocband Clog, големини 4-6

Crocs Toddler & Kids Crocband Clog, големини 4-6

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Лесно вклучено, лесно како и возрасниот крокбенд, детската верзија нуди неверојатна удобност и поддршка, благодарение на лесниот, издржлив крослит материјал и дизајн. Децата можат да ги прилагодат своите затнување на крокодите, но сакаат дупките за вентилација да ги сместат привлечностите на брендот Jibbitz. Легендарниот Croslite ™ Амортизирање на пена нуди целодневна удобност и поддршка . ленти за потпетици на потпетици. Портите за вентилација го подобруваат протокот на воздух. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Популарно затнување на Баја сега во цели големини. Пријателски за вода и пловни. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67