• Свеж
Tzumi Pocket сок тенок 4.000 mAh Solo Portable Charger, Pink

Tzumi Pocket сок тенок 4.000 mAh Solo Portable Charger, Pink

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ова е преносен полнач за батерии за полнење за паметни телефони, таблети, музички плеери, дигитални читатели, камери и многу повеќе. Со едно полнење, добијте над шест дополнителни часови време на разговор и 48 часа време на аудио репродукција! За разлика од полначите на wallидови и автомобили за кои е потребно излез за функционирање, преносна моќност на сок од џеб им овозможува на корисниците да останат наполнети каде и кога и да е. Tzumi Pocket Suce Slim 4.000m Ah Соло преносен полнач : Полнач за полнење на батерии со високи перформанси за паметни телефони, таблети, музички плеери, дигитални читатели, камери и многу повеќе. Моќната батерија со литиум-полимер создава елегантен и лесен полнач кој е поотпорен на преоптоварување. Со едно полнење, добијте над 6 дополнителни часови време на разговор и 48 часа време на аудио репродукција. За разлика од полначите на wallидови и автомобили за кои е потребно излез за функционирање, преносна моќност на сок од џеб им овозможува на корисниците да останат наполнети каде и кога и да е. УСБ-портата со голема брзина обезбедува излез на брзина на полнење од 2,1а и до 2 дополнителни трошоци. Опремено со 4 LED индикаторски светла за удобно следење на енергијата. Заштитна обвивка со хит-густина обезбедува голема издржливост, како и стилска, гумена обвивка за зафат. Вклучува и вграден кабел за светло и микро-светло. Боја : Пинк.

Детални спецификации

Додатоци на производи