• Свеж
Нулум Алесија Апстрактна дијамантска бушава подрачје за килим, 8 '10 12', мулти

Нулум Алесија Апстрактна дијамантска бушава подрачје за килим, 8 '10 12', мулти

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Чекор во удобност со меката и меки текстура на килим. Познати по нивниот густ куп, можеби само ќе се најдете како да поминувате повеќе време да се релаксирате директно на вашиот килим! Чекор во удобност со меката и меки текстура на килим. Познати по нивниот густ куп, можеби само ќе се најдете како да поминувате повеќе време да се релаксирате директно на вашиот килим!.

Детални спецификации

Додатоци на производи