• Свеж
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „среќни луѓе злато“ инспиративни цитати и изреки - злато, бело

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „среќни луѓе злато“ инспиративни цитати и изреки - злато,

DEN 303.20

Од стока
Во магацинот

Среќни луѓе злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикален дизајн на ориентација на ориентација со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила отпорни за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати wallидни уметности платно за отпечатоци „среќни луѓе злато“ Инспиративни цитати и изреки - злато, бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи