• Свеж
Podium Pro прилагодлив челичен MIC Stand MS2

Podium Pro прилагодлив челичен MIC Stand MS2

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Podium Pro прилагодлив челичен микрофон Stand MS2, 0,63 "Тема, челик подиум PRO прилагодлив челичен микрофон MS2 Максимална прилагодлива висина : 63". Максимална прилагодлива висина : 63 ". Големина на прицврстување : 0,63" Нишка. Големина на прицврстување : 0,63 "Нишка. Материјал за производи : челик. Материјал за производи : челик. Минимална прилагодлива висина : 36".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33