• Свеж
Секира Темно Искушение Спреј За Тело За Мажи, Оз, Пакет

Секира Темно Искушение Спреј За Тело За Мажи, Оз, Пакет

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Мирисот е доволно добар за јадење. Не кажувај дека не те предупредивме! Кога можноста чека на секој агол, потребен ви е машки дезодоранс кој ќе биде во чекор со вас. Опушти се. Нова Секира Со Двојно Дејство дезодорансот За Спреј За Тело Со Темно Искушение За Мажи ве покри. Подгответе се за искушение со мазна темно чоколадна колонска вода на која е невозможно да се одолее. Мирис на биста. Зголемете Го Мирисот. Проверете го нашиот нов изглед? тоа не е единственото нешто што е ново овде.* Нашата револуционерна Нова Технологија Со Двојна Акција се бори против бактериите кои предизвикуваат мирис за да можете да го разбиете мирисот и да мирисате неодоливо 48 часа. Така што без разлика што ќе ви се случи, подготвени сте. *Не грижете се, ние не сме збркани со класичен Секира Темно Искушение мирис. Веќе го знаеме неговиот совршен. Посвежа си, почиста планета. До 2025 Година, Axe има за цел целото наше пакување да може да се рециклира или да вклучува рециклирани материјали. Во Секира, ние веруваме дека еден од клучевите за атракција е неодолив мирис. Затоа беа посветени да ви ги дадат сите најдобри алатки за да бидете сигурни дека секогаш кога ќе ви се појави можност, го мирисате вашето апсолутно најдобро. Од нашиот дезодоранс за прскање на телото до нашите гелови за туширање, нашите антиперспиранти до нашите дезодоранси, правевме се што можеме за да се осигураме дека никој нема да остане надвор од играта на атракција. Добредојдовте во иднината. Мириса неверојатно. Нова И надградена Секира. Спремен мирис. Секира Темно Искушение Тело Спреј За Мажи, 4 Мл, 2 Пакет 2 пакет; СИТЕ НОВИ И надградени Секира Темно Искушение Машко Тело Спреј 4 мл. Мирис на бистата, мирис неодолив 48 часа со нашиот прв дезодоранс За Спреј за Тело со Двојно Дејство. Неодолив мирис дезодоранс спреј за тело. Побарајте интригантен мирис на мазно темно чоколадо со формула без алуминиум за долготрајна заштита од мирис. Протресете, извртувајте и прскајте дезодоранс преку градите. Овој машки Дезодоранс За Спреј За Тело со Секира доаѓа во нова конзерва со бесконечно рециклирачки метал. Сакајќи Ја Оваа Секира Темно Искушение спреј За Тело Дезодоранс? Проверете секира Темно Искушение антиперспирант стап, Секира Темно Искушение Миење На Телото, И секира Темно искушение дезодоранс стап.

Детални спецификации

Додатоци на производи