• Свеж
# 1 Сребрена Русперт Обложена Челична Палуба Филипсизберете Завртки За Палубата За Бубачки

1 Сребрена Русперт Обложена Челична Палуба Филипсизберете Завртки За Палубата За Бубачки

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дијаметар : #7 должина : 1"Материјал : Челик : Стил На Сребрена Руспертхед : Бубачка (#2 Филипс Бит)Должина На Конецот : Делумен Стил : Назабен Тип : Апликација За Завртки На Палубата : Завртката На палубата Обработена Под Притисок Е слична на завртката за гипс картон, освен што е подобрена отпорност на корозија и генерално се испорачува во поголем мерач. #7 х 1 " Сребрена Русперт Обложена Челична Палуба Филипсизберете Завртки За Палубата За Бубачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи