• Свеж
Sony BDP-S Blu-ray плеер

Sony BDP-S Blu-ray плеер

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Blu-ray плеерот Sony S270 (BDP-S270) се одликува со видео-видео на Bravia, кој ви овозможува веднаш да пренесувате широк спектар на филмови, ТВ епизоди, видеа и музика од голем избор на апликации за забава, вклучувајќи Netflix, You Tube, Slacker и многу повеќе. Со функцијата за брзо стартување/брзо оптоварување можете да започнете да уживате во вашата забава побрзо од кога било. Player Sony BDP Blu-ray плеер е подготвен за адаптер Wi Fi; Можете лесно да се поврзете на вашата безжична широкопојасна мрежа со USB Wi Fi адаптер (UWA-BR100 продаден одделно). Овој плеер на Sony Blu-ray може да се пофали со целосен HD 1080p видео излез со 24 P True Cinema Technology и X.V.Color Technology, за да можете да го извлечете максимумот од вашите филмови. Уживајте во вашите филмови со Blu-ray во брилијантна резолуција со висока дефиниција или со резолуција на квалитетот на вашите ДВД-а до Близу HD. Player Sony Blu-ray плеерот исто така чита ДВД+R/RW, DVD-R/RW и CD-R/RW дискови, а исто така може да репродуцира JPEG-датотеки, дозволувајќи ви да ги видите вашите датотеки со слики зачувани на ЦД-а или ДВД-а. Sony S270 Blu-ray Player, BDP-S270 : BD-ROM, BD-R/RE. БД-живо профил 2.0. ДВД+R/RW, DVD-R/RW. 24p Вистинска кино технологија. X.V.Color Technology. ЦД-Р/РВ. Репродукција на jpeg. Dolby True HD и DTS HD. Синхронизација на Бравија. Родителски конроли. Режим за брз почеток. Играчот на Sony Blu-ray, BDP-S270 е безжичен LAN подготвен преку USB приемник (не е вклучен). Заклучување на децата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00