• Свеж
Тенми Менс Топла Чизма Чизми Со Врвки Обични Чизми Чизми До Глуждот Со Кадифен Облик Чевли За Одење Мажи Удобност Рачно Шиење Фау Кожни Чизми Каки 5.5

Тенми Менс Топла Чизма Чизми Со Врвки Обични Чизми Чизми До Глуждот Со Кадифен Облик Чевли За Одење Мажи Удобност Рачно Шиење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Секојдневни Чевли, Кожени Чевли, Чевли За Возење, Чизми, Кожени Чизми До Глуждот, Фустан Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Каки, Жолто Кафеава, Сина, Зелена, Црвена (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5, САД 11, САД 11.5, Сад 12 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, СПОРТСКИ, ПРАЗНИЧНИ, РАБОТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горниот материјал е изработен од издржлива стп кожа, мека и нежна, за да ви донесе подобро искуство со издржливост.2. Ѓонот е изработен од гума, која има силна отпорност на лизгање и отпорност на абење и може да обезбеди доволно влечење за чевлите да траат подолго.3. Внатрешноста на чевелот е изработена од мека ткаенина што дише. Може да ги исуши стапалата побрзо и удобно, а стапалата нема да бидат заморени долго време. Може да биде задолжително со наредени или не.4. Удобно подножје и мек ѓон за удобност. Фино шиење и шиење занает.5. Уникатниот и неверојатен дизајн можеби е нешто што никогаш порано не сте го имале. Овој чевел може да ги задоволи сите потреби, погоден за работа, возење, надворешен или друг животен стил.Содржина на пакетот : 1 Пар Кожени Чизми До Глужд За Мажи(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Отпорни На Преклопување и меки : овие машки обични чизми до глуждот се нежни и меки стп кожа, отпорни на абење и меки. Постојат повеќебојни чизми до глужд во моден стил за мажи да изберат. Рачно шиење : горната стп кожа на овие машки модни чизми до глужд е цврсто зашиена со рачно шиење и може да го издржи крштевањето на годините. Тој е силен и цврст, одбива да ја скрши конецот и дебондот и е издржлив и издржлив. Издржлив гумен ѓон : машките секојдневни чевли се одлични за работа и на отворено, ѓонот е изработен од цврст гумен материјал, со силен стисок, безбедност и стабилност, удобен за одење. Лесен за носење : Прилагодливата врвка за чевли обезбедува личност и цврсто вклопување, мала тежина и прилично удобна, лесна за ставање и полетување. Едноставни и стилски чизми до глуждот кожени чевли. Повод : овие секојдневни чизми до глуждот за мажи можат да ги носат со фармерки и Маица.Исто така, може да ги носи со копче и блејзер.Одете на пешачење, Земете работа на забава, Шопинг, Пешачење Кучиња, Возење итн. надворешни или внатрешни активности.

Детални спецификации

Додатоци на производи