• Свеж
Женски Панталони Пролет И Лето Карирани Лабави И Удобни Долна Облека Со Големи Димензии Мебел За Дома Цртани Панталони

Женски Панталони Пролет И Лето Карирани Лабави И Удобни Долна Облека Со Големи Димензии Мебел За Дома Цртани Панталони

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 64-98см/25,20-38,58" колк : 102см/40,16" Должина : 96см/37,80" Големина : Л Половината : 69-103см/27,17-40,55" Колк : 106см/41,73" Должина : 97см/38,19" Големина : XL Половината : 72-112см/29.13-42.52" колк : 110см/43.31" Должина : 98см/38.58" големина : ххл половината : 78-122см/31.10-44.49" колк : 116см/44.88" должина : 99см/38.98" препорачано миење раце. Ако панталоните не ви стојат, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме. Затоа, пробајте и поставете ја вашата нарачка што е можно поскоро. Ткаенина : панталоните изработени од лесна за кожата, лесна и мека ткаенина нудат искуство со ниско триење, дишење и растегливост за време на салонот. Прилики : женските пот панталони се за лежење, пешачење, јога, атлетика, вежбање, вежбање, џогирање, работа во дворот, трчање или секојдневно секојдневно носење. капри панталони за жени секојдневно лето. летни панталони за жени 2023 обични. женски тексас фармерки. жените фармерки фустани тексас. панталони за жени бизнис секојдневен.

Детални спецификации

Додатоци на производи