• Свеж
Шијана Женска Кантина Западна Чизма Плоштад Пети Бела М

Шијана Женска Кантина Западна Чизма Плоштад Пети Бела М

DEN 798.40

Од стока
Во магацинот

Кожа со полно зрно. Квадратен прст. Стил на повлекување со јазичиња за влечење. 12 " висина вратило. Ева инсоле. 3/4 " велт изградба. Кафеава вамп со вратило од слонова коска со виножито западно шиење надворешен ѓон со гумена пета капвестерн пета увезена. Кожа со полно зрно. Квадратен прст. Стил на повлекување со јазичиња за влечење. 12 " висина вратило. Ева инсоле.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33