• Свеж
Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги Фт

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

DEN 223.68

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ftfearts : Изработени од акрилик : лилјак направени од акрилик создаде уникатен дизајн.Неверојатни акрилни Виси : Повеќе од висечки украс, изработен со проѕирни и непроѕирни стаклени парчиња што овозможува стаклената форма и текстурната сенка да светат на други површини, така што ќе добиете шарено сонце на вашиот прозорец или ѕид.Совршен Подарок и Декорација : овие разнобојни рачно изработени висечки орнаменти ќе бидат одлична декорација на прозорец, ѕид, двор, градина и дневна соба.Исто така, може да се користи за забави,подарок за роденден ,подарок за денот на мајката ,подароци за денот на благодарноста за секоја пригода и секојдневна употреба.Димензии на производот : 42 х 25 см/16,5 х 10 во100% сосема ново.Количина : 1 парче боја : уцена : пеглање : 42 х 25 см/16,5 х 10 во Она што го добивате : 1 парчиња Приврзок За Лилјак Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи