• Свеж
Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Моторола Мото Г Игра Г Чиста Г Моќ, Класичен Филм Сцена Печатење, w Калено Стакло Заштитник На Екранот, Лесен, Мек

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Моторола Мото Г Игра Г Чиста Г Моќ, Класичен Филм Сцена Печатење, w Калено

DEN 1438.08

Од стока
Во магацинот

Случајот со Тенок Телефон на talkingcase®Со Класичен Филмски Сцена14 Дизајн, Хари Потер Хогвортс Волдеморт.Специјално Дизајниран За : Моторола Мото Г Игра 2023/ Г Чиста / Г Моќност 2022.Компатибилен Број На Телефонски Модел : Мото Г Игра 2023.НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не За Мото Г Игра 2021/ Г Моќ 2021.Телефонски Оператор : Засилување, Потрошувачки Мобилен, Крикет, Метро, Мобилен ВО САД, Веризон, Xfinity Mobile. Премиум Ултра Флексибилниот Капак За Дизајн На Гел на Talking Case е еден од Нашите Најпродавани. Го Краси Вашиот Телефон со Нашите Сопствени Уметнички Дела, додека Го Штити од Нула и Удар. Изработен е Од Супер Мек Лесен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) и е Отпорност на Гребење, Отпорност на Нечистотија и Апсорпција на Удари. Изборен Заштитник на екранот Од Калено Стакло. Заштитете го екранот од кршење, гребнатини и испакнатини и одржување на екранот на телефонот беспрекорен при долготрајна употреба. Прецизно Инженерската Форма И Дизајн Нуди Лесен Пристап до Порти и Копчиња. Прилагоден Дизајн за Лесна Инсталација и Отстранување. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено Во Изработката на Кој Било Од Нашите Отпечатоци За Дизајн На Животни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ротенберг, Ненси Злато Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Куќа За Птици и Азалии Во Градината

Ненси Ротенберг претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х23 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно �

DEN 351.20