• Свеж
Hallmark Boxed Pop up Божиќни картички, куче во црвен камион

Hallmark Boxed Pop up Божиќни картички, куче во црвен камион

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Воодушевете се на примателите на картички за одмор оваа година со овие празнични честитки со возбудлив приказ што може да се појави. Со 16 картички и коверти, овој пакет вклучува токму точна сума за споделување честитки за празници со пријателите и семејството што е најблизу до вас. Купете неколку пакувања за да испратите Божиќна желба на сите на вашата листа. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Симпатичните картички за одмор имаат скратена, сјајна сцена на куче кое вози црвен камион со новогодишна елка во неа, комплетна со снежен човек и пингвини кои разменуваат подароци. Картичките се празни внатре . лифт јазичиња за да ја претворат картичката во 3Д дисплеј за да уживате во цела сезона . Купете на големо за да напишете белешка на сезонски честитки на сите на списокот со картички за празнични картички . Божиќни картички Пак содржи 16 картички и 16 коверти . Картички измери 5 "x 7,6".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00