• Свеж
Реј Машки Мек Тенок Фит Желка, Потсмеваат На Вратот Пуловер Џемпери За Мажи,, Маслиново-Желка, Мали

Реј Машки Мек Тенок Фит Желка, Потсмеваат На Вратот Пуловер Џемпери За Мажи,, Маслиново-Желка, Мали

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Проект моќната слика Оди од формална во лежерна во еден момент со трендовски Џемпер СО ГРЛО ОД КСРЕЈ за мажи. Овие шарени пуловери со долги ракави изгледаат спектакуларно без разлика дали ќе ги спарите со панталони, фармерки или чино. Обложете ги со блејзери за секојдневни петок во канцеларија или лизгајте на фланелна кошула за топол, но стилски изглед што ги врти главите на пазарот на земјоделци или пиварницата. Достапни во низа бои, ЖЕЛКИТЕ ОД ХРЕЈ ви даваат бескрајни можности да изгледате остро и да се чувствувате удобно во секое сценарио. Мека И луксузна Оваа мешана полиестерска маичка за мажи вклучува 30% вискоза и 50% најлон, што го прави незаменлив во дишењето со само навестување на еластичност за елегантен изглед кој одговара на формата. Класичното ребра ги назначува јаката, манжетните и линијата на половината, која паѓа веднаш под колковите за тој убав, дебонаир изглед. Неговата конструкција со средна тежина го прави идеален за целогодишно носење, а долготрајните влакна гарантираат дека ќе ја задржи својата како нова живост без апчиња и нејасни. Испробаните И вистинити Џемпери За Пуловер СО Гајтани ОД КСРЕЈ за мажи се перат во машина и никогаш не треба да се пеглаат. Можете да спакувате 1-2 во рачен багаж за викенд одмор и да уживате во мноштво изгледи за јадење, разгледување знаменитости или само релаксирање на каучот. Тие изгледаат одлично со фустани и јакна, фармерки и кошула со отворен фронт, или сами со каки. Дури и само неколку од овие убави желки експоненцијално ги прошируваат вашите модни можности. За да останете во првите редови на стилската игра, додајте КОШУЛИ со Долги Ракави СО Вратот НА ЖЕЛКАТА РСРЕЈ во вашата гардероба денес. ВРАМЕТЕ ја ВАШАТА ФИГУРА во машки маици со долги ракави СО машки маици ОД ХРЕЈ. Овие тенки пуловери се чувствуваат како топла прегратка за вашето тело и даваат беспрекорно стилизиран изглед на вашата професионална и секојдневна облека. УЛТРА-МЕКА МЕШАВИНА ја гали вашата кожа бидејќи оваа желка со средна тежина за мажи го брка студот на есенската вечер или ветровитата канцеларија. Неговото ткаење што дише го прави РЕНДГЕНСКИОТ Тенок Машки Врат за сите временски услови. БЕЗВРЕМЕНСКИ СТИЛИЗИРАН со ребрести тркалачки јаки, манжетни и половината, овој убав пуловер за мажи ќе изгледа стилски за една деценија како и денес, како што го носите поединечно, со блејзер или под кошула со копчиња. 360 МОДЕРНИ БОИ експоненцијално проширете ја вашата гардероба. Овие разноврсни тенки маици за мажи може да се носат со сите ваши омилени фармерки за состаноци и задачи, а потоа да се комбинираат со јакна за деловно секојдневно носење. ПРИЛИКА : Разноврсен Стил, Пар Со Фармерки, Блејзер и Панталони За Облекување Костум и Многу Повеќе Предмети. Одлично За Работа, Секојдневно Ноќно Излегување, Забава Или Само Релаксирање Дома. Одлична идеја за подарок за празниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи