• Свеж
Був Копчиња За Кујна Кабинет Шкаф Комода Библиотека Фиока Повлекува Рачки Круг Дома Декор

Був Копчиња За Кујна Кабинет Шкаф Комода Библиотека Фиока Повлекува Рачки Круг Дома Декор

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика} Содржина на Пакетот : 4 копчиња за фиоки, 8 завртки} дијаметар на Копчето : 1,37 инчи} Висина На Копчето : 1,10 инчи_ дијаметар На Основата : 0,66 во должина на завртката : Кратко 0,8 ° 2,8 СМ/0,31 € 1,1 ИНЧИ, долги 0,8x3, 5 см/0, 31x1, 37 Чекори За инсталација : 1 : Измерете го објектот Во кој ЗАВРТКАТА ќе Завртка За Да Одреди Колку Длабоко МОРА да биде завртката. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување).2 : Користете го Ова мерење за да одредите каде сакате да ја скршите завртката. Се засекува на секој квартал инч, затоа едноставно одлучете кој засек да го користите.3 : Користете клешти за да ја држите завртката. Цврсто држете ја оваа страна. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани.4. Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине.Пакетот Вклучува : 4 парчиња копчиња на вратата од плакарот4 парчиња пократки завртки4 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа.Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом. Класичен кружен стил со атрактивен и грациозен изглед привлекува различни вкусови. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. Едноставно Пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и дупчете дупка. Потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и цврсто зашрафете ја на копчето. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : нашите копчиња за кујнски ормари се совршени за фиоки, плакари, ормари, комоди, бањи, полици за книги, ноќни маси, кутии за решетки за накит и складирање фиоки и многу повеќе, што ви го олеснува отворањето и затворањето на фиоките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24