• Свеж
Празнични Зделки Заштеда

Празнични Зделки Заштеда

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Качулка : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Капут. . Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 60см/23,62" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 61см/24,02" Должина : 71,5 см/28,15" Големина : l Биста : 114cm/44.88" рамо : 44cm/17.32" ракав : 62cm/24.41" должина : 73cm/28.74" големина : Xl Биста : 120cm/47.24" Рамо : 45.5 cm/17.91" ракав : 63cm/24.80" должина : 74.5 cm/29.33" големина : xxl Биста : 128cm/50.39" Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 64cm/25.20" должина : 76cm/29.92" Големина : 3xl биста : 138cm/54.33" рамо : 50cm/19.69" Ракав : 65cm/25.59" должина : 77.5 cm/30.51" . . Материјал : тенок е еластичен мек и удобен за носење во текот на целата година. Дизајн : Различни модели како што се стилски точки, цветни печати, еднобојни, секојдневни. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено, секојдневно носење. Можете да ја носите Со Маица, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. Инструкции за перење : Нашата ткаенина не е лесна за деформација и може да се пере рачно/машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи