• Свеж
Деца од Garanimals Девојки за девојчиња, кутија за подароци, 8 парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Девојки за девојчиња, кутија за подароци, 8 парчиња, големини 4-10

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Големите осум! Надградете ја нејзината гардероба со оваа кул и симпатична мешавина од осум парчиња и сет на натпревар од 365 деца од Гаранималс. Со маички, шорцеви и симпатични шорцеви со скутер со трим на шут, нејзиниот стил е поставен и подготвен да оди со комплетен, шарен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : Скутери/шорцеви/маици : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 маици; 2 здолништа со скутер; 2 пара шорцеви. Карактеристики на маицата : екипаж; кратки ракави; Сеопфатно печатење или графичко печатење од предната страна. Карактеристики на скутерот : стилизирање на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Трим на Руфл. Карактеристики на шорцеви : стилизирање на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; детали за влечење. 8-парчиња облека за подароци за деца-пакет за девојчиња од 365 деца од garanimals.

Детални спецификации

Додатоци на производи