• Свеж
Дорман ЛА82635ПР Задна Долна Задна Странична Рака за Специфични Модели На Џип одговара изберете: 2017-ЏИП КОМПАС, 2015 - ЏИП ОТПАДНИК

Дорман ЛА82635ПР Задна Долна Задна Странична Рака за Специфични Модели На Џип одговара изберете: 2017-ЏИП КОМПАС, 2015 - ЏИП

DEN 2559.84

Од стока
Во магацинот

Оваа странична рака е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Џип Компас : 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 Џип Отпадник : 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022.

Детални спецификации

Додатоци на производи