• Свеж
Борниу Жени Плус Големина Шорцеви Лето Повик Лабава Џебови Лажење Шорцеви Панталони Дозвола

Борниу Жени Плус Големина Шорцеви Лето Повик Лабава Џебови Лажење Шорцеви Панталони Дозвола

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Борниу Жени Плус Големина Шорцеви Лето Обични Лабави Џебови Врвки Шорцеви Панталони Дозвола : Сезона : Aut/Пролет/Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен,Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Модна Должина : Редовно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Висат или линија вклучен Е Сув Пакет : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68-83см/26,77-32,68" Колк : 95см/37,40" Должина : 55см/21,65" Големина : М Големина : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 73-88см/28,74-34,65" Колк : 100см/39,37" должина : 56см/22,05" големина : Л Големина : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 78-93см/30.71-36.61" Колк : 105см/41.34" Должина : 57см/22.44" Големина : Xl Големина : X-Големи Сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 Половината : 83-98см/32.68-38.58" Колк : 110СМ/43.31" Должина : 58см/22.83" големина : xxl Големина : Xx-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Половината : 88-103cm/34.65-40.55" Колк : 115cm/45.28" Должина : 59cm/23.23" Големина : Xxxl Големина : 3x-ГОЛЕМИ САД : 14 велика британија : 18 Еу : 44 ПОЛОВИНАТА : 93-108 CM/36.61-42.52" Колк : 120см/47.24" Должина : 60см/23.62" Големина : Ххххл Големина : 4х-Големи Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Половината : 98-113см/38.58-44.49" хип : 125СМ/49.21" должина : 61см/24.02" ГОЛЕМИНА : ХХХХХЛ големина : 5х-големи сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Половината : 103-118см/40.55-46.46" Хип : 130см/51.18" Должина : 62см/24.41" Забелешка : Ве Молиме Споредете ги големините На Деталите со вашите Пред Да Купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторотве Молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стил : шорцевите за жени со еластичен појас и опуштено вклопување во областа за плен што лесно се вклопуваат во повеќе видови на телесна линија, нудат удобност и стил од ден на ден. И опциите со Повеќе големини лесно можат да ја задоволат потребата од нормална или плус големина. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Прилики : шорцевите за жени се совршени за јога,вежбање,фитнес,тренинг,секаков вид тренинг или внатрешно или надворешно, или секојдневно носење, секојдневна облека, лежење дома. Одговараат за целата сезона. Машина За Перење; Рачно Перење. 1 Женски панталони. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84