• Свеж
Сет на - пластични столчиња за лулка на отворено за внатрешен двор, изморено дрво

Сет на - пластични столчиња за лулка на отворено за внатрешен двор, изморено дрво

DEN 4175.68

Од стока
Во магацинот

Уживајте во вашиот двор со овој сет на две столчиња за лулка на отворено. Совршено за предниот трем, задниот двор, на отворено или дневна област. Нозете во рокерскиот стил носат ветровито чувство во вашиот двор или внатрешен двор. Класичен стил на адирондак со мазни плочки кои обезбедуваат смирувачко движење на лулка. Направено со поли поли-пластика отпорна на време HDPE што ќе трае тест на времето. Отпорен на дожд, сонце, ветер и прашина. Направени со трајни материјали за дневна употреба на отворено. Завршено со УВ заштита и хардвер отпорен на 'рѓа. Дизајнот со висок грб со заоблен потпирач за рака обезбедува удобно лежење. Мултифункционално бидејќи може да се користи затворено или на отворено. Опуштете се и уживајте во вашиот двор или внатрешен двор во стил со оваа пластична столица за лулање од дрво од смола. Нашите столчиња на отворено се великодушно пропорционални за да обезбедат удобно седење за долги периоди истовремено. Удобни столици за лулкање на патио кои сигурно ќе траат многу години. Направено со УВ и материјали отпорни на временски услови. Пакетот вклучува : две (2) столови за лулка на отворено. Боја : Изречено дрво кафеаво столови на отворено. Стил : Адирондак стол за лулка, плажа, класика. Класичен удобен дизајн на Адирондак. Достапни опции за повеќе бои. Времето и UV отпорна поли пластика направена за дневна употреба на отворено. Класичен дизајн на адирондак. Менувањата обезбедуваат смирувачко движење на лулка. Повеќенаменски : може да се користи затворен и на отворено. Препорачана локација : внатрешен двор и седење, внатрешен двор и градина, внатрешен двор, покрај базенот, кампот, отворено, тремот, палубата, дневната соба. Направете одлично столче за лулка на отворено, внатрешен двор, столче за тремот, столче за тремови, стол за лулка на палубата Адирондак. Совршен за релаксирање на отворено на палуби, тремови, патишта, палуби за базени и простор за живеење на отворено. Хардвер отпорен на 'рѓа. Минимално одржување : Избришете чисто со сапун и вода. Потребно е едноставно склопување : Вклучени се упатства за собрание без главоболка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24