• Свеж
Розитај шорцеви за мажи Машки Летни Стебла За Пливање Брзи Суви Шорцеви Со Џебови Плус Градиент Печатење Шорцеви За Плажа

Розитај шорцеви за мажи Машки Летни Стебла За Пливање Брзи Суви Шорцеви Со Џебови Плус Градиент Печатење Шорцеви За Плажа

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Машки Летни Стебла За Пливање Брзи Суви Шорцеви Со Џебови Плус Градиент Печатење На Плажа Шорцеви За Летни Пливачки Стебла Брзи Суви Шорцеви Со Џебови Плус Градиент Печатење Плажа Shorts Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави.3.Совршено со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за спорт, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Добро е да имате вакви шорцеви во лето.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето : Менокација : Секојдневна, Плажа, Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Секојдневен, Спорт, Плажа : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез мажи плажа pant Size Waist Hip Length S78cm/30.71"108cm/42.52"54cm/21.26"M82cm/32.28"112cm/44.09"55cm/21.65"L87cm/34.25"117cm/46.06"56cm/22.05"XL92cm/36.22"122cm/48.03"57cm/22.44"XXL97cm/38.19"127cm/50.00"58cm/22.83"XXXL102cm/40.16"132cm/51.97"59cm/23.23"XXXXL107cm/42.13"137cm/53.94"59cm/23.23"XXXXXL112cm/44.09"142cm/55.91"60cm/23.62" Size : SWaist : 78cm/30.71"Hip : 108cm/42.52"Length : 54cm/21.26"Size : MWaist : 82cm/32.28"Hip : 112cm/44.09"Length : 55cm/21.65"Size : LWaist : 87cm/34.25"Hip : 117cm/46.06"Length : 56cm/22.05"Size : XLWaist : 92cm/36.22"Hip : 122cm/48.03"Length : 57cm/22.44"Size : XXLWaist : 97cm/38.19"Hip : 127cm/50.00"Length : 58cm/22.83"Size : XXXLWaist : 102cm/40.16"Hip : 132cm/51.97"Length : 59cm/23.23"Size : XXXXLWaist : 107cm/42.13"Hip : 137cm/53.94"Length : 59cm/23.23"Size : XXXXXLWaist : 112cm/44.09"Hip : 142cm/55.91"Length : 60cm/23.62" Табела Со Големини : Големина : И Половината : 78см/30,71 "Колк : 108см/42,52" Должина : 54см/21,26 "Големина : М Половината : 82см/32,28" ● Висококвалитетна Ткаенина : Полиестер, памук.Лесен Материјал За Дишење. ●Дневна обична шорцеви со должина на коленото со еластичен струк и прилагодлива врвка за влечење. ●Менс заедно вклопуваат шорцеви со мулти-џебови Карактеристики наклон џебови на секоја страна и во собата џебови на задната страна. ● Овие ленени чино шорцеви се многу кул,стилски и квалитетни.Совршен за жешка летна плажа,одмор,патување итн. ●Внимание : ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини, пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гдфун Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 21cm / 8.27" Должи�

DEN 95.84

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84