• Свеж
Воодушевување Накит Силвертон Мал Лотос Цвет Купола Наставниците Можат Да Направат Речиси Ништо Шарм Ѓердан

Воодушевување Накит Силвертон Мал Лотос Цвет Купола Наставниците Можат Да Направат Речиси Ништо Шарм Ѓердан

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Силвертон Мал Лотос Цвет Купола Наставниците Можат Да Направат Речиси Ништо Шарм Ѓердан. Силвертон Мал Лотос Цвет е прибл. 0.60 х 0.56 х 0.11 (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Лотосот е ист од двете страни. Цветот на лотосот може да ја симболизира јасноста на срцето, како и на умот. Исто така, претставува сила, среќа, долг живот, како и чест и почит. Наставниците Со Купола силвертон Можат Да Направат Практично Ништо е приближно 0,9 х 0,7 х 0,2 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка. Висококвалитетна слика на текст отпечатен на хартија запечатена под стаклена купола во метална рамка. Ѓерданот со Синџир Од 1,3 мм силвертон е 18"+2" Продолжувач. Јастог канџа затворач. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Куполата вели Дека Наставниците Можат Да направат Речиси Се. Покажете малку љубов и поддршка за нашите прекрасни наставници. Ѓерданот со Синџир од 1,3 мм силвертон е Продолжувач од 18"+2". Јастог канџа затворач. Одличен подарок за наставниците кои предаваат онлајн преку практично учење.

Детални спецификации

Додатоци на производи