• Свеж
Сребрена Монтажа На Семејни Накит Обложена Со Родиум Изработена во Соединетите држави xmr7 6ssm-8

Сребрена Монтажа На Семејни Накит Обложена Со Родиум Изработена во Соединетите држави xmr7 6ssm-8

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Монтирање На Семејни Накит обложени Со Сребро Родиум Овој Стручно Дизајниран Накит : Монтажите се Произведуваат Со Перцизност во Земјата НА Соединетите Држави Изработени од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; Полирано, Сребро.Список На Спецификации : Материјал : Примарна-Чистота : 925; Позлата : Родиум; Материјал : Основно : Сребро; Тип На Монтирање : Комплетност На Мајката : Само Монтирање (не се вклучени камења); Тежина На Предметот У/М : гм; Ширина На Предметот : 3 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Монтажи; Материјал : Примарна-Боја : Бела; Боја На Позлата : Сребрен тон. Стерлинг Сребрен Родиум-позлатени Семејство Накит Монтажа Накит : Монтажи Полиран. Стерлинг сребро. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Позлата : Родиум. Материјал : Основно : Сребро. Тип на монтирање : мајка и Семејство. Комплетност : Само Монтирање (не се вклучени камења). Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 3 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Монтажи. Материјал : Примарна Боја : Бела. Боја На Позлата : Сребрен Тон. Земја на Потекло - САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33