• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1986-Сааб Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1986-Сааб Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

1986-1994 Сааб 9000 Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло БЕЛЕШКИ 9004ll Долг Животен Век Халоген Light Bulb Long Life12 V65/45halogensingle - Boxed DOTFits Години : 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1993 1994fits Мотори : Атрибути На Производот : Осветленост : 1200.00 технологија на сијалица : Тип На халогена сијалица : Т4.625 Оддел За Транспорт Докажано : ДА ИНДУСТРИЈА/ОЕ БРОЈ : 9004 Секундарна Осветленост : 700.00 Секундарна моќност : 45.00 Напон : 12.00 предупредување ка предлог 65 : нема моќност : 65.00 оди-делови доживотна гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи