• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1986-Сааб Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1986-Сааб Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

1986-1994 Сааб 9000 Сијалица За Фарови Со Долго Светло И Средно Светло БЕЛЕШКИ 9004ll Долг Животен Век Халоген Light Bulb Long Life12 V65/45halogensingle - Boxed DOTFits Години : 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1993 1994fits Мотори : Атрибути На Производот : Осветленост : 1200.00 технологија на сијалица : Тип На халогена сијалица : Т4.625 Оддел За Транспорт Докажано : ДА ИНДУСТРИЈА/ОЕ БРОЈ : 9004 Секундарна Осветленост : 700.00 Секундарна моќност : 45.00 Напон : 12.00 предупредување ка предлог 65 : нема моќност : 65.00 оди-делови доживотна гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33