• Свеж
Комбениот елек на Remington Blaze

Комбениот елек на Remington Blaze

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој елек за покривање на „Ремингтон Блаже“ е совршен за оние ситуации каде што треба да се видите. Бојата на пожарот портокал ќе се истакне ако сте во шумата или шетате надвор ноќе. Обвинка за покритие на Ремингтон Блаже : патент предниот дизајн на вратот. 2 товарни џебови со привремено затворање. Боја : Блаже портокал. 100 проценти полиестер. Увезени. Достапно во различни големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи