• Свеж
Серво Волан Линија За Притисок Црево Собранието-Притисок Линија Собранието Гејтс Одговара избери: 1988 - ФОРД Ф250, 1988 - ФОРД Ф350

Серво Волан Линија За Притисок Црево Собранието-Притисок Линија Собранието Гејтс Одговара избери: 1988 - ФОРД Ф250, 1988 - ФОРД

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Линија за притисок Склоп На Серво Волан Серво Волан Склоп На Црево За Притисок-Склопување На Линија За Притисок Порти 358590 Одговара Изберете : 1988-1989 Форд Ф250 8 Цил 7,5 Л 1988-1989 Форд Ф350 8 Цил 7,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации

Додатоци на производи