• Свеж
Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти Таписерија Фантазија Пејзаж Та

Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Висококвалитетен Материјал : оваа таписерија на месечината е изработена од 100% полиестер, кој е удобен, со мала тежина, мек и без необичен мирис.УВ/Црна Светлина Реактивна : оваа таписерија на месечината може да свети под УВ светлина и црна светлина. Можете да почувствувате неверојатно визуелно искуство во темнина.Три Различни Големини : ние нудиме 3 големини за вас. M-51.2 "x 59.1" /130cm x 150cm, L-59.1 "x 78.7" /150cm x 200cm,XL-70.8 "x 92.5" /180cmx235cm. Можете да изберете соодветна големина според вашите потреби.Повеќекратна Употреба : оваа таписерија од медуза можете да ја закачите на кој било ѕид во вашиот дом. Доколку сакате, можете да го користите и како крпа за маса, ќебе за пикник, покривка за софа или украс на студентски дом.Лесен За Употреба И Нега : многу е лесен за закачување. Само закачете го на ѕидот со штипки или украсни спојки.Рачно перење или машинско перење во ладна вода. Ве молиме испеглајте го на ниска температура. Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти Таписерија Фантазија Пејзаж Таписерија Ѕид Виси Декор За Соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84

Лилјак Метал Логото Метал Ветер Ѕвонче Ноќта На Вештерките Декорација Градина Декорација Надворешна Декорација Домаќинство Ги

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај.Лилјак Метал Ло�

DEN 223.68

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти ' рѓа и и

DEN 1.33