• Свеж
Ноќта На Вештерките Оркестарот Предводена Светне Балони Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките Домашен Декор Повеќебоен

Ноќта На Вештерките Оркестарот Предводена Светне Балони Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

LED Светне Балони 5 Пакет Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декоритем Опис : LED Светне Балони - 5 Пакет, Ноќта На Вештерките Балони Тиква Украси, Сјај во Мракот, Партија Материјали за Отворен Двор Ноќта На Вештерките Фестивал Декорации Карактеристика : Висок квалитет - сите балони Ноќта на Вештерките се направени од природен латекс, безбеден и издржлив. Секој балон е рамномерно обоен, убав и квалитетен.Еднонасочен дизајн на воздушната млазница-еднонасочниот дизајн на воздушната млазница на врвот на балонот може да се користи откако ќе се надува воздухот, не се потребни јазли и е лесен за употреба.Ноќта на вештерките најважен - овие ноќта на Вештерките израз балони се совршени за Вашиот Ноќта на Вештерките и Ноќта на Вештерките партии. Тие можат да создадат празнична атмосфера и да донесат многу забава и радост во вашата забава декорација на домот - ова е одлична светилка за украсување градина За Ноќта на Вештерките, оваа светилка За Ноќта на Вештерките е подарок за деца. Можете да го ставите на масата, вратата, дрвото, прозорецот и градината каде и да сакате да создадете пореална Ноќ на Вештерките, да го подобрите необичниот ефект На Ноќта на Вештерките и да уживате во среќно време со семејството и пријателите.Спецификација : Боја : како што е прикажаноматеријал : латекс балон + електронски компоненти, големина на производ од пластична пумпа : 23*18см/9,05*7,08 инчи : опфат : 68ноте : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.Вклучен Пакет : 5 Х Тиква Фенер Балон Ноќта На Вештерките Декор Предводена Светне Балони 50 Пакет Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките Домашен Декор Повеќебоен. Ќе добиете 5х Балон. Изработен е Од Удобни материјали, без никаква штета на вашата кожа. Костум За Секојдневна употреба, Училиште, Одмор, Работа, Клуб, Забава, Улица, одлично За Канцеларија или На Отворено. За вашите потреби,ќе се заљубите во производот. Погоден и за возрасни мажи и за жени за употреба. Деликатен подарок : производот може да се даде како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, Свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините,Божиќ, Велигден, Денот на Вљубените,Bенската Забава, Невестинскиот Туш, Денот На Мајката, Денот На Независноста, Денот на Свети Патрик итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи