• Свеж
3xl Белингтон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

3xl Белингтон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил Белингтон го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Ретро Стил На Белингтон отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33