• Свеж
Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање На Диспензерот За Тоалетна Ролна

Држач За Тоалетна Хартија Стојат Со Горната Полица За Складирање, Црн Држач За Ролна Тоалетна Хартија Слободно Стоење, Складирање

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Изработен од врвен нерѓосувачки челик, овој држач за тоалетна хартија е дизајниран да биде анти- ' рѓа и издржлив. Со надграден дизајн на горната полица со капацитет од 4 ролни, лесна за составување функција, веруваме дека овој држач за држач за ролна хартија ќе ви даде искуство без проблеми. Последно, но не и најмалку важно, ние гарантираме безгрижна услуга по продажбата. Во случај да има некаков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. ●Висококвалитетен Материјал● : овој држач за тоалетна хартија е изработен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и против ' рѓа. Дното има дизајн на силиконски стапала, кој не се лизга и го штити подот од гребнатини. €4 Капацитет На Ролна : држачот за тоалетна хартија може да собере 1 ролна тоалетна хартија на диспензерот и до 3 ролни во просторот за складирање. На дното на просторот за складирање има подвижна преграда, која е водоотпорна и отпорна на влага. ●Надграден Дизајн На Горната Полица● : горната полица е опремена со силиконска подлога, така што нема да се лизнете и гребете кога ќе го поставите вашиот мобилен телефон, влажни марамчиња, накит, клучеви и други предмети. ●Лесно За Склопување : ве Молиме следете ги упатствата за составување на држачот за тоалетна хартија, многу е лесно да се состави. Собраниот држач за тоалетна хартија мери 22,8"(Ж) х 6,3"(Ш) х 8,6"(Л). ●Безгрижна Услуга По Продажбата Q : ако се утврди дека производот има проблеми со квалитетот, може да се замени или врати бесплатно.

Детални спецификации

Додатоци на производи