• Свеж
Филтер За Масло од Прва Линија туск За Кавасаки К -

Филтер За Масло од Прва Линија туск За Кавасаки К -

DEN 536.64

Од стока
Во магацинот

Филтрите за масло од туск се конструирани од висококвалитетни метални, гумени и хартиени материјали., Технолошки напредната хартија за филтер за масло овозможува максимална филтрација и проток за да се продолжи животниот век на моторот.Филтрите за масло од туск се направени за да ги задоволат барањата на денешните 4-тактни мотори со високи перформанси.Секој филтер за масло вклучува бесплатна налепница за одржување што се прилепува на попречните влошки, браниците, цевките за вилушка итн. Тоа е одличен начин да ве потсетам кога е време да го замените филтерот за масло. Филтрите за масло од туск се конструирани од висококвалитетни метални, гумени и хартиени материјали. Технолошки напредната хартија за филтер за масло овозможува максимална филтрација и проток за да се продолжи животниот век на моторот. Филтрите за масло од туск се направени за да ги задоволат барањата на денешните 4-тактни мотори со високи перформанси. Секој филтер за масло вклучува бесплатна налепница за одржување што се прилепува на попречните влошки, браниците, цевките за вилушка итн. Тоа е одличен начин да ве потсетам кога е време да го замените филтерот за масло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84