• Свеж
Туск Влијание Целосно Тркало-Пред 1. Црн Раб Сребрен Зборуваше Син Центар За Шерко СК Крос Кантри 2017, -

Туск Влијание Целосно Тркало-Пред 1. Црн Раб Сребрен Зборуваше Син Центар За Шерко СК Крос Кантри 2017, -

DEN 671.20

Од стока
Во магацинот

Склопот на тркалата е комплетен со висококвалитетни запечатени лежишта, заптивки и тврди елоксирани растојанија на тркалата. "Тркалата беа неверојатно добри. Ова е вредноста на мотокрос тркалото на векот. "- Списание За Мотокрос Акција. Монтажа на тркала за перформанси за апликации за мотокрос и теренски трки. Претходно склопеното тркало е комплетно со раб, краци, центар, лежишта, заптивки и разделувачи. Анодизираниот раб е изграден од 7050 алуминиум Т-6 за да биде најсилен на пазарот. Центарот е фалсификуван (не е фрлен) од 6061 т-6 алуминиум и ЦПУ обработени за прецизно вклопување, зголемена јачина, максимална заштеда на тежина и фабрички изглед. Краците се направени од квалитетно склопување на тркала од нерѓосувачки челик 304 За мотокрос и теренски трки. Претходно склопеното тркало е комплетно со раб, краци, центар, лежишта, заптивки и разделувачи. Анодизираниот раб е изграден од 7050 алуминиум Т-6 за да биде најсилен на пазарот. Центарот е фалсификуван (не е фрлен) од 6061 т-6 алуминиум и ЦПУ обработени за прецизно вклопување, зголемена јачина, максимална заштеда на тежина и фабрички изглед. Краците се направени од квалитетен нерѓосувачки челик 304. Склопот на тркалата е комплетен со висококвалитетни запечатени лежишта, заптивки и тврди елоксирани растојанија на тркалата. "Тркалата беа неверојатно добри. Ова е вредноста на мотокрос тркалото на векот."- Списание За Мотокрос Акција.

Детални спецификации

Додатоци на производи