• Свеж
Шише со шолја за лизгање Досадно Зелено 300мл Ултра Лесен Стил На Шише Со Вода ОД Нерѓосувачки Челик 3-А

Шише со шолја за лизгање Досадно Зелено 300мл Ултра Лесен Стил На Шише Со Вода ОД Нерѓосувачки Челик 3-А

DEN 367.52

Од стока
Во магацинот

Големина : 5,8 см (дијаметар) Х 16,2 см (висина);Материјали и материјали : Внатрешно шише = Тело од Нерѓосувачки челик = нерѓосувачки челик (облога од акрилна смола) Бр Капак = Полипропиленска Уста = Пакување од Нерѓосувачки челик = силиконска гума;Капацитет : 300мл;чувајте топло : 71 степени или повисоко (6 часа) чувајте ладно : 8 степени или пониско (6 часа);Земја На потекло : кина. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Шише за лизгачка Кригла Досадно Зелено 300мл Ултра Лесен Стил На Шише Со Вода ОД Нерѓосувачки Челик 3-А.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33