• Свеж
Екипата Teamмија Cre Екипажот Дуксер

Екипата Teamмија Cre Екипажот Дуксер

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Овој дуксер се одликува со "Тим Jмија 2 2022" напред со бело мастило на Дуксер За Возрасни Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Детални спецификации

Додатоци на производи