• Свеж
DesignArt 'Blossom Pink VII' Цветен панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Blossom Pink VII' Цветен панел за завеси за затемнување

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа прекрасна завеса за цвеќиња од текстура . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината на факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што го дозволува овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : Бела. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67