• Свеж
Момчиња Тежок Памук 5. оз. Маица Пакет

Момчиња Тежок Памук 5. оз. Маица Пакет

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

100% претходно испукан памук; беспрекорен не зашиен ? јака; залепен врат и раменици; етикета за солза за лесно етикетирање; ракав со двојна игла; долните рабови четвртина-свртени за да се елиминира централното наборување; големината 2 T е странична; Етикетата ЗА Следење НА CPSIA е во Согласност поставена во долниот раб; Гилдан Бојс Тежок Памук 5,3 мл. Маица 2 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи