• Свеж
Рејлун Жени Работни Фустани Со Долги Ракави Тенок Фит Патент За Грб Краток Фустан Коктел Светло Сино М

Рејлун Жени Работни Фустани Со Долги Ракави Тенок Фит Патент За Грб Краток Фустан Коктел Светло Сино М

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Завиткајте Фустан, Канцелариски Работни Фустани, Бизнис Молив Фустан Тип На Шема : Цврста Боја : Црвено Вино, Виолетова, Светло Сина, Темно Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : V Должина На Вратот : Должина На Кратки Ракави : долги ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Дизајнот На Патент На Грб, Не Само Убав, Туку И Многу Удобен За Облекување или Соблекување, Особено, Облекувањето На Овој Фустан После Шминка Нема да Ви го Уништи Изгледот.3. Карактеристика : Дизајнот Со Висок Струк И Тенок Фит Може Визуелно Да Ја Измени Пропорцијата На Вашето Тело. 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Се препорачува да земете две големини поголеми кога нарачувате!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Бизнис Молив Фустан, Работни Фустани, Завиткајте Фустан. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Деловен Работен Фустан Со Цврста Боја, Мини Фустан со Долги Ракави, Декор За Копчиња Канцелариски Фустан За Забави, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Работниот Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед На Fall, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фустани Секојдневен Шарени Печатени О-Вратот Долг Ракав Џемпер Виножито Шарени Лабава Капчиња Шарени Шупливи Надвор Мини

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 49см / 19,29" Ракав : 53см / 20,87" Должина : 80см / 31,50" Големина : М Биста : 100см / 39,37

DEN 383.84