• Свеж
Жените Пролет Aut Вратоврска Обвивка Фустан Возрасни Гроздобер Стил Цвет Печатење Ракав V - Вратот Пресече Краток Фустан

Жените Пролет Aut Вратоврска Обвивка Фустан Возрасни Гроздобер Стил Цвет Печатење Ракав V - Вратот Пресече Краток Фустан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Пол : жени. Материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Стил : секојдневен. Шема : гроздобер печатење. Боја : повеќебојна. Сезона : umn. Применлива прилика : забава, канцеларија. Големина(см)ttttttttttttt Length : t80t Bust : t74tsleve : t61tsholder : t32пресврт : t60t Hip : t74. Мt Length : t82t Bust : t78tsleve : t62tsholder : t33пресврт : t64t Hip : t78. Lt Length : t84t Bust : t82tsleve : t63tsholder : t34пресврт : t68t Hip : t82. ttttttt TTTTTTTtttttttt Length : t31, 50t Bust : t29. 13tsleve : t24. 02t Shoulder : t12.60пресврт : t23.62t Hip : т29.13. Мt Length : t32. 28 t Bust : t30. 71 tsleve : t24. 41 tsholder : t12. 99 пресврт : t25. 20 t Hip : t30. 71 . Lt Length : t33.07 t Bust : t32. 28 tsleve : t24. 80 tsholder : t13. 39 пресврт : t26. 77 t Hip : t32. 28 . Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х фустан Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен 95% полиестер и 5% спандекс. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : вратоврска фустан карактеристики гроздобер печатење, V-вратот, одблесокот ракави и страна цепнатинки, што го прави да изгледа секси и стилски. Целосно совпаѓање : печатениот фустан може совршено да се совпадне со различни чевли, како што се сандали, стилети, пумпи, станови, клинови. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот фустан е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, забава и улична фотографија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски V Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Обвивка Ручаше Завиткајте Коленото Должина Партија

Мини Чиста Мрежа Мрежа Долги Жени Гламурозен Сјаен Ракав Црни Шевови ВВратот Кратки Чипка Коктел Фуста�

DEN 574.08