• Свеж
Fnochy Летни Фустани За Жени Плус Големина Мода Лабава Секојдневен Печатење V-Вратот Долг Ракав Долг Фустан

Fnochy Летни Фустани За Жени Плус Големина Мода Лабава Секојдневен Печатење V-Вратот Долг Ракав Долг Фустан

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Лето Лабава Секојдневен Печатење V-Вратот Долг Ракав Долг Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Долг Ракав ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан-Вратот Долг Ракав Долг Фустан. Ткаенина : Полиестер, Спандекс. Големина : XL. Земја На Потекло : САД или Увезени. Одговара : Опремени, преголеми, мини, опуштени, лабави, лесни, плус, макси, миди. Ракави : Краток ракав, долг ракав, без ракави, тенк фустан. Грижа : машина за перење, Миење Раце. Карактеристики : летни фустани 2023, фустани за жени 2023, венчаници за жени, летен фустан, женски летни фустани, фустани, макси фустан, бел фустан, плус големина летни фустани, сарафани за жени, летни фустани, породилен фустан, ромпери за жени летни фустани, летни фустани за жени, фустани, женски фустани, бели фустани жени, црни фустани за жени. ❀Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мијаилима Летни Фустани За Жени Фустани Со Шупливи Пакети Со Долги Ракави Со Едно Рамо Може Да Се Носат Во Сите Сезони Покажуваат

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7282cm / 28.3532.28 "Половината : 60cm / 23.62" Колк : 78cm / 30.71 "Ракав : 57

DEN 271.68

Жените Цветни Ракави Лажичка Вратот Обични Фустани Лабава Мека Плисирана Течен Замав Летна Плажа Макси Резервоар Фустан Со Џебови

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 2.00

Женски Врат На Клучалката Летен Фустан Без Ракави Американско Знаме Патриотски Резервоар А-Линија Мини Фустан Секојдневен Краток

Дозвола И Голема Промоција И Зделки! Женски Трендовски Фустан 2023 Нови Пристигнувања, Мода И Удобност, до

DEN 287.52