• Свеж
Feishell за iPhone 13, Bling Позлата Камера Заштитник На Објективот Покритие Светкаво Тенок Назад Сјајот Браник Силиконски Шок Отпорни Заштитни Случај За Девојки Жени за iPhone

Feishell за iPhone 13, Bling Позлата Камера Заштитник На Објективот Покритие Светкаво Тенок Назад Сјајот Браник Силиконски Шок

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

●Компатибилни Модели●овој случај е дизајниран специјално за i Phone 13-6.1". Не е компатибилен со други модели. КРАЈНА ЗАШТИТА : ова високо заштитно куќиште отпорно на удари е изработено од висококвалитетен материјал од воено одделение. Исто така, има подигнати рамки на камерата и екранот за максимална заштита од капки. Ранливите агли и страни на вашиот телефон ќе имаат корист од дополнителната заштита со засилување обезбедено од овој случај. МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Издржлив ТПУ И мек силиконски материјал. Овој случај на браник е дизајниран да обезбеди беспрекорно вклопување и заштита. Тој е флексибилен и лесен што ви нуди мазно и елегантно чувство на раката. Исто така е против лизгање и нуди силен и удобен стисок што доведува до помалку капки. . ТЕНОК, ЛЕСЕН И ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : овој модерен и елегантен дизајн комбинира елеганција, удобност и сила.Овој луксузен случај има стилски изглед. Исто така е многу тенок, ултра тенок и лесен. БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ : овој заштитен случај е поддршка безжично полнење без отстранување на телефонот. Пакет : . 1 x Капакот На Куќиштето На Мобилниот Телефон (Телефонот не е вклучен) Концепт За Двојна Заштита За Овој Случај : постојат објективи за заштита на камерата подигнати 3мм на задната страна кои обезбедуваат дополнителна заштита, ефикасно спречувајќи кршење и гребење на леќите на камерата и екранот. Цврста И Воена Заштита : оваа издржлива футрола за телефон е дизајнирана да го заштити вашиот телефон во сите аспекти од вашиот секојдневен живот. Се подложува на илјадници часови тестирање во текот на целиот процес на дизајнирање и производство. Дизајн на тенок и Нелизгачки Зафат : овој случај има ergономски дизајн и обезбедува удобен нелизгачки стисок дизајниран за повикување, испраќање пораки, игри и правење селфи. Лесен За Инсталирање : многу е лесен за инсталирање и отстранување и може да се направи за неколку секунди. Лесен за Користење : Лесен пристап до сите контроли и карактеристики. Совршени исечоци за звучници, камера и други порти.

Детални спецификации

Додатоци на производи