• Свеж
Момчиња Момчиња Девојчиња Пижами Деца Бебешки Костум Пижами Божиќна Облека За Спиење Маица Со Пруги Облека Облека Поставена За 3 Години

Момчиња Момчиња Девојчиња Пижами Деца Бебешки Костум Пижами Божиќна Облека За Спиење Маица Со Пруги Облека Облека Поставена

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : 2 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 54см/21.3" Ракав : 32см/12.6" Врвови Должина : 34см/13.4" Должина На Панталони : 51см/20.1" Големина : 3 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 56см/22.1" Ракав : 33см/13.0" Врвови Должина : 36см/14.2" Должина На Панталони : 52см/20.5" Големина : 4 препорачана возраст : 3-4 години биста : 60см/23.6" ракав : 35см/13.8" врвови должина : 38см/14.9" должина на панталони : 54см/21.3" Големина : 5 Препорачана Возраст : 4-5 години биста : 62см/24.4" ракав : 36см/14.2" врвови должина : 40см/15.7" Должина На Панталони : 56см/22.1" големина : 6 препорачана возраст : 5-6 години Биста : 64см/25.2" ракав : 37см/14.6" врвови Должина : 42см/16.5" должина на панталони : 58см/22.8" Големина : 7 препорачана возраст : 6-7 години биста : 66см/26.0" ракав : 41см/16.1" врвови должина : 45см/17,7" Должина На Панталони : 65см/25,6" деца бебе момчиња девојки Одговараат пижами пј божиќ облека за спиење шарени маица панталони облека во собата. Детска Облека Момчиња Облека Девојки Облека Мали Момчиња Пижами Мали Девојчиња Пижами Комплети Големи Девојки Ноќници И Кошули За Спиење Големи Момчиња Ноќници И Кошули За Спиење. момчиња девојки Пижами Девојки момчиња деца бебе дете деца Облека За Спиење И Облека. Деца Мали Момчиња Бањарка Деца Наметка Пижами Облека За Спиење, Девојки' Пижами и Облека Во собата. Лесна и дише ткаенина, удобно чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи