• Свеж
Фреја Фатале Обликувани Нурне Долна Жица Маица Градник, 36Д, Ноар

Фреја Фатале Обликувани Нурне Долна Жица Маица Градник, 36Д, Ноар

DEN 559.20

Од стока
Во магацинот

Фреја Фатале Обликувани Нурне Долна Жица Маица Градник (401431) е дел од сосема нов секси долна облека спектар Од Фреја кој се протега, Гео Цветни чипка преклопување. Долната жица, обликуваните чаши нудат мазна, заоблена силуета. Нурнувачкото деколте нуди совршено посакувано деколте без прелевање. Целосно прилагодливите ремени се претвораат со помош На прилагодувач На Ј-кука за стилизирање на грбот на тркачот. Градникот За Нуркање Фатале се базира на популарниот стил На Маица Со Обликувана Нурнувачка Долна Жица Фреја (401131). Достапно во големини на купови во ВЕЛИКА британија. Целосно прилагодливи ремени што се претвораат во тркач со помош на прилагодувач На Ј-кука. Под жица, обликуваните чаши нудат заоблена природна форма. Карактеристики на истегнување, гео Цветни чипка преклопување и паѓање деколте. Врз основа на популарната Фреја Прилагодени Обликувани Нурнува Долна Жица Маица Градник (401131).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67