• Свеж
Корлинг бистро трпезариски столици со ткаенина седиште, сет од 2

Корлинг бистро трпезариски столици со ткаенина седиште, сет од 2

DEN 3311.84

Од стока
Во магацинот

Додадете удобност во вашата трпезарија со овој транзициски стилизиран сет на столчиња за трпезарии од шалтер. Овој сет вклучува две богати капучино обоени столици за јадење од дрво со сива боја или пустински песочни ткаенини. Конструирани од композит од тврдо дрво и тврдо дрво Овие столици се собираат со леснотија. Одлична вредност со исклучителен стил! Корлинг бистро трпезариски столчиња со седиште на ткаенини, сет од 2 : преоден дизајн. Богато капучино обоена завршница. Парсонс инспирираше столчиња за шалтер. Седишта на ткаенини. Композитна конструкција на тврдо дрво и тврдо дрво. Лесен за склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00