• Свеж
Привезок За Пилешки Грутки пулунто, Привезок За Храна, Симулација На Пржено Пилешко Приврзок За Клучеви За Клучеви За Крила ЗА Чанта ЗА Чанта А2О7

Привезок За Пилешки Грутки пулунто, Привезок За Храна, Симулација На Пржено Пилешко Приврзок За Клучеви За Клучеви За Крила

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Опис : име На Производ : Привезок За Пилешки Нозе Боја на Клуч како што е прикажано на сликата материјал : Пвц Големина : пилешка нога 8см * 5см/3,14 * 1, 96инч8см * 4,5 см/3,14 * 1,77 инчи во крилести пилешки грутки 6см * 4см/2,36 * 1,57 инчи помфрит 6-10см/2,36-3.93 инчи Многу Интересен Синџир На Клучеви. Без разлика дали станува збор за церемонија на дипломирање, роденден, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените или други слични фестивали, овој синџир на клучеви е совршен подарок за секого.Симулиран пвц синџир на клучеви за храна печено пилешко метален синџир на клучеви, нејадлив. Совршено е со клучеви, чанти, додатоци за автомобили, куфери, чанти, паричници и други предмети.Обезбеден е прстен за клучеви за да се олесни управувањето со клучевите и да се одржуваат вашите клучеви во ред.Материјал : овој синџир на клучеви е изработен од пвц и метал, со добра текстура, извонредна изработка и издржливост и нема да ви донесе непријатностбелешки : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои, а вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата подолу.2. Ако ви е тешко да ја изберете големината, можете да ме контактирате во секое време, и ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.3. Можеме да прифатиме нарачки за мешана стока, бои и големини.Производите вклучуваат : 1 компјутер приврзок за клучеви тамањо : пата де поло де 8 см х 5 см, 8 см х 4,5 см де ала, пепитас де поло де 6 см х 4 см, папас фритас де 6 а 10 см. Дисењо инико : форма иница де поло фрито, ел лаверо де поло фрито симуладо ес муј реалиста, муј линдо, и траера диверзион грев перка ти и тус пареја. Лаверо де пвц симуладо пара алиментос, лаверо де метал де поло асадо, без комедија. Ес перфекто кон лавес, болсос, аксесориос де коче, малетас, болсос, картерас и отрос артикулос. Регало идеал де Навидад : пудес дар лаверо а ту фамилија, амигос, нињос, вецинос ен кумплеањос, Ноќта на Вештерките, Навидад, Ањо Нуево итн. Материјал : estе лаверо h хечо де пвц и метал, кон буена текстура, ексквизита мано де обрави дурабилидад, и не те траера молестија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едвинторг Харајуку Модни Женски Панталони Плус Големина Еластична Половина Секојдневна Чиста Боја Права Нога Памук Лен Исечени

●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови...

DEN 480.00

Одеерби Женски Панталони Со Целосна Должина Секојдневни Џебови За Печатење Еластични Панталони Со Широки Нозе Со Средна Половина

Женски Секојдневни Џебови За Печатење Еластичен Среден Струк Удобни Широки Нозе Pants Features : 1.It изработен

DEN 367.84

Ноќта На Вештерките Оркестарот Предводена Светне Балони Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декор Ноќта На Вештерките

LED Светне Балони 5 Пакет Ноќта На Вештерките Партија Балони Тиква Фестивал Декоритем Опис : LED Светне Бал�

DEN 239.84